Depilacja laserowa jest metodą usuwania zbędnego owłosienia, która polega na przeprowadzeniu serii zabiegów(zwykle od 4 do 9). Po ich zakończeniu można oczekiwać, że dana partia na ciele będzie idealnie gładka i wolna od najmniejszego meszku. Żadna inna metoda nie jest tak skuteczna! Depilacja laserowa w perspektywie czasu poprawia jakość skóry, gdyż nie musi być ona poddawana mechanicznym metodom depilacyjnym, które niszczą i podrażniają naskórek.

 

Depilacja laserowa – przygotowanie do zabiegu

Żeby depilacja laserowa była w pełni bezpieczna i bezinwazyjna trzeba odpowiednio przygotować się do każdego zabiegu. W przeciwnym wypadku można zbytnio podrażnić swoją skórę narażając się na różnorodne, przykre w skutkach działania niepożądane. Najważniejszymi regułami są:

-Zaprzestanie eksponowania skóry na działanie promieniowania słonecznego. Chodzi tutaj głównie o opalanie się, jednak wbrew pozorom nawet spacery w letnie, słoneczne dni również są swego rodzaju opalaniem swojej skóry. Dlatego należy zakrywać depilowanie miejsca, bądź stosować na ich powierzchnię kremy z wysoką wartością filtra UV. Wszystko po to, aby dodatkowo nie podrażniać skóry.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-krakow/

 

-Zaprzestanie korzystania tradycyjnych metod depilacji przed zabiegiem. Chodzi tutaj o to, że włos podczas depilacji laserowej musi zostać naświetlony w fazie wzrostu – anagenu. Tylko wtedy może zostać skutecznie zniszczony co spowoduje powodzenie zabiegu depilacji. Tradycyjne metody usuwania owłosienia mogą zaburzać naturalny wzrost włosa, dlatego nie ma co ryzykować.

-Rezygnacja z stosowania pielęgnacji kremami/peelingami, które mogą podrażniać skórę. Chodzi tutaj głównie o substancje mające właściwości złuszczające.

-Zaprzestanie stosowania leków, które w swoich właściwościach mają komponenty rozrzedzające krew. Przykładem jest kwas acetylosalicylowy, który nazywany jest w społeczeństwie aspiryną.

 

Depilacja laserowa Kraków

Warto wybierać najbardziej doświadczone salony, aby mieć pewność co do skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu o nazwie depilacja laserowa. Kraków jest miejscem w którym znajduje się wiele świetnych salonów(W tym salony depilacja.pl), z których usług warto korzystać.

 

 

Comments are closed.

https://rosequarterdevelopment.org https://electraymartin.com https://tubebox.pl