Jakość codziennych posiłków zależy nie tylko od tego, co podajemy na stole, ale również od tego, w jakich warunkach je spożywamy. Chcąc zadbać o siebie i domowników warto zwrócić uwagę na to w jakim stanie są nasze sztućce i rozważyć zakup nowych. Współcześnie komplet sztućców to nie tylko funkcjonalny dodatek na stole, ale też element, który znacząco podniesie estetykę!

Komplet sztućców wykonany z trwałych materiałów

Idealne sztućce stołowe to elementy, które nie tylko wspaniale się prezentują, ale też takie, które nie tracą swojego wyglądu po wielu latach użytkowania. Dzisiaj komplet sztućców to małe dzieło sztuki – projektanci dbają nie tylko o odpowiednie parametry techniczne, ale i o wyjątkowy wygląd. Co zaproponują nam najlepsze sklepy takie jak gerlach.pl?

Komplet sztućców w dedykowanej walizce!

Nowoczesne sztućce tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10 – taki komplet sztućców jest odporny na zarysowania, ścieranie, wysokie temperatury czy korozję. Sztućce te możemy bez żadnych obaw czyścić w zmywarkach automatycznych. Sztućce są bogato zdobione: poza klasycznymi motywami florystycznymi czy ornamentami projektanci sięgają po najnowsze trendy – komplety posiadają wydłużone trzonki i główki, często stosowane są ozdobne frezy. Sztućce dostępne są w kompletach po 24, 48 lub 68 elementów – dzięki temu dopasujemy konkretny produkt do naszych potrzeb. Sztućce możemy ozdobić grawerem – jest to usługa bezpłatna, oferowana przez najlepszych producentów. Grawer może być naszymi inicjałami lub też nazwiskiem. Dzięki grawerom sztućce zyskują niepowtarzalnego charakteru i są personalizowane specjalnie dla nas. 

W ofercie producentów warto również zwrócić uwagę na sztućce dedykowane najmłodszym – są to sztućce o nieco mniejszych rozmiarach, często zdobione motywami znanych postaci z bajek. 

Comments are closed.