Miłośnicy pielęgnacji włosów zapewne słyszeli już o przydatnym kosmetyku, jakim jest spray. Natomiast, wciąż nie jest on produktem dla wszystkich dobrze znanym, chociaż sprawdza się zarówno w układaniu fryzury, jak i pełni funkcję ochronną włosów. 

Spray, a modelowanie włosów – sposób na piękną fryzurę

Spray jest produktem bardzo prostym w użyciu, ponieważ wystarczy spryskać nim włosy z niewielkiej odległości, a to sprawi, że fryzura utrzyma się przez długi czas. Oprócz tego dostępne są na rynku spraye, które zwiększają objętość włosów i mają silne działanie utrwalające. Podczas dokonywania zakupu należy zwrócić szczególną uwagę, czy produkty te nie obciążają włosów i nie powodują ich sklejenia, przez co moglibyśmy otrzymać efekt całkowicie odwrotny do zamierzonego. Świetnym sposobem na wykorzystanie sprayu jest spryskanie nim wilgotnych włosów u nasady, co sprawi, że nasze włosy zyskają objętość, a nasi znajomi będą zachwycać się ich ułożeniem. To rozwiązanie nie tylko ułatwi Ci wymodelować włosy, ale także zadziała ochronnie i nawilżająco. Wybierz spray do włosów dla siebie: https://cece.pl/kategorie/spraye-modelujace-wlosy/ i przekonaj się o jego wyjątkowości.

Ochronna odżywka w sprayu – wygodnie i praktycznie!

Prowadząc własny salon fryzjerski, musimy pamiętać, że klienci mają nas za profesjonalistów i decydując się na nasze usługi, okazują zaufanie, dlatego niezwykle ważne jest zadbanie o ich bezpieczeństwo. Zanim zaczniemy modelować włosy lokówką, prostownicą czy suszarką, musimy pamiętać o ich zabezpieczeniu przed działaniem wysokiej temperatury. W tym przypadku idealnie sprawdzi się termoochronna odżywka w sprayu, która ochroni włosy przed uszkodzeniami, a jednocześnie zadba o ich odpowiednie nawilżenie. O takim przygotowaniu należy pamiętać nie tylko w salonie fryzjerskim, ale także podczas modelowania fryzury w domowych warunkach. Mnóstwo profesjonalnych kosmetyków z idealnie dobranych składem znajdziesz na stronie internetowej cece cosmetics i pod linkiem: https://cece.pl/

 

Comments are closed.