Wybór odpowiedniego tuszu do drukarki to podstawa przeprowadzenia prawidłowego procesu drukowania. Materiały drukujące nieznacznie różnią się między sobą, szczególnie pod względem kształtu kasety, więc

każdy model drukarki ma specjalnie dedykowany dla niego zestaw tuszy.

Oryginalny tusz do drukarki HP gwarancją sukcesu?

Przede wszystkim należy pamiętać, że zapewniając drukarce oryginalne elementy, mamy pewność, że cały proces drukowania będzie odpowiadał normom przewidzianym przez producenta. Oryginalne tusze do drukarki HP 650 pozwalają na redukcję kosztów druku, bez strat jakościowych.

Co więcej, oryginalne kasety zapewniają sprawne, efektywne drukowanie, z najwyższą możliwą jakością. Według badań z 2017 roku, oryginalne tusze użyte w odpowiedniej drukarce pozwalają wydrukować średnio 200% więcej stron niż tusze ponownie napełniane. To daje wynik ponad 200 stron A4 w pełnym kolorze oraz 360 stron tekstu.

Klient korzystający z oferty HP ma zapewniony wyjątkowy poziom obsługi, serwisu i gwarancji. Oryginalny tusz zapewnia wydruk najwyższej jakości, w całości zgodny z zamysłem technicznym twórcy.

Tusz do drukarki HP 650 – informacje techniczne

Wydajność tuszu o pojemności około 6,5 ml pozwala na zadruk mniej więcej 360 stron A4 tekstu. W przypadku, tuszu kolorowego, liczba ta wynosi 200 stron A4 w kolorze na 5 ml.

Trójkolorowy tusz do drukarki HP 650 zapewnia wysoką jakość wydruku dokumentów oraz zdjęć, charakteryzujących się ostrą grafiką i żywymi kolorami.

Symbol producenta dla tuszy do drukarek HP 650 to CZ102AE. Tusz ten dedykowany jest do drukarek: Deskjet Ink Advantage 1015, 1515, 2515, 2545, 3515, 3545, 4645, 4515. Rodzaj atramentu to tusz na bazie pigmentu.

Tusz do drukarki HP 650 a recykling

Wybierając wyroby firmy HP pomagasz naszej planecie. Ponad 4,7 miliarda plastikowych butelek zostało przetworzonych i ponownie wykorzystanych jako materiał do produkcji nowych i oryginalnych tuszy do drukarek. Wynik ten zapewnia zmniejszenie zużycia plastiku, co jest pomocne dla naszej planety.

Pomoc w recyklingu nic nie kosztuje. Zamówione materiały, które nadają się do zwrotu i ponownego przetworzenia, są w całości opłacone przez HP. Wszystkie zasoby, które są później używane w procesie recyklingu można znaleźć online na stronie producenta.

Przedstawiony proces zwrotu i recyklingu wykorzystanych materiałów eksploatacyjnych umożliwia klientom bezpłatny, łatwy zwrot zużytych oryginalnych kaset. Jest on całkowicie darmowy. Dzięki temu procesowi zużyte tusze do drukarek HP 650 zamiast trafić na wysypisko, są poddawane recyklingowi w sposób bezpieczny dla środowiska.

Więcej informacji znajdziesz na stronie tusz do drukarki hp 650.

Comments are closed.

https://gosciniecmurckowski.pl https://venndo.pl https://stylowysalon.com